Haberler > SPOR >FENERBAHÇE'DE MESUT ÖZİL BEKLENİYOR

'nin anlaştığı ’le prosedürleri hallettikten sonra ’a gelerek 3.5 yıllık sözleşmeye imza atacak. Taraftar, Özil için pandemiye uygun karşılama hazırlıyor. Yıldız futbolcu sarı-lacivertli takım için ücretinde fedakarlıkta bulundu. İşte tüm detaylar...

'de gözler 'de... Yönetimin her konuda anlaştığı yıldızın transferinde artık geri sayıma geçildi. Tecrübeli futbolcu ve menajerinin, 'da 6 aylık kontratının kaldığı  ile masaya oturup prosedürleri halletmesi bekleniyor. Ardından 'a gelecek olan Mesut ile 3.5 yıllık sözleşme imzalanacak. Taraftarlar da 32 yaşındaki maestroya pandemi ye uygun karşılama yapacak. Havaalanından tesislere araç konvoyu planlanıyor.

ÜCRETİNDE FEDAKARLIK
Mesut Özil'in uzun süredir forma giymemesine rağmen antrenmanlarını bireysel olarak sürdürdüğü ve kısa süre içinde eski formu ile sahada olacağı ifade edildi. Başkan 'un Mesut'un maliyetini karşılamak için tüm hazırlıkları yaptığı bildirildi. Son bilgilere göre Arsenal'deki ücretinin çok altında bir rakama 'evet' diyen Özil, Fenerbahçe'den 5 milyon imza parası ile yıllık 4 milyon euro garanti ücret alacak. İki Fenerbahçeli isim imza parası ve maaşa sponsor olacak..

 

09.01.2021

Yorumlar

Bu Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.
İsminiz
E-Mail
Cevabınız


Parlametre
Serbest Kürsü

Anket

Türkiye'nin Dış Politikasını Olumlu Seyirde Güçlendirecek Ana Unsur Nedir ?
Yankı Dostluk Platformu
  • Facebook'ta Yankı Dergisi
  • Twitter'da Yankı Dergisi
  • Youtube'ta Yankı Dergisi