24. Dönem Milletvekili > FERAMUZ ÜSTÜN

FERAMUZ ÜSTÜN

AK PARTİ
E-Mailferamuz.ustun@tbmm.gov.tr
Özgeçmiş

Feramuz Üstün, 10 Aralık 1970'te Gümüşhane Kelkit'te doğdu. Babasının adı Remzi, annesinin adı Sallı'dır.

Serbest Mali Müşavir; Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünü bitirdi.

 

Serbest mali müşavir olarak çalıştı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Altındağ Meclis Üyeliğine seçildi. İller Bankası Yönetim ve Denetim Komitesi Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Institut De Formation Bencaire Luxembourg tarafından gerçekleştirilen İller Bankasının Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi İçin Teknik Yardım Projesi eğitimini aldı. Gümüşhaneli Dernekler Federasyonu (GÜDEF), Avrasya Demokrasi Derneği, Su Havzaları Koruma Derneği vb. gibi değişik sivil toplum örgütlerinde yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ankara Mali Müşavirler Odası Meslekte Birlik Grubu Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

 

İyi düzeyde İngilizce bilen Üstün, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Milletvekilinin Çalışmalarını Başarılı Buluyor musunuz?

Yorumlar

Yazan : Seyit Ahmet ALTAN

12.01.2015 16:12:44
Sayın milletvekilim, ben sizin partiliniz değilim. İyi bir Türk Milliyetçisi olduğuma inanıyorum. Ancak partimin ihanet ölçüsündeki başarısızlığı, sizlerin ise yaptıklarınız ve kısa zamanda gönlümüzde yer almanız sebebiyle anlaşılıyor ki aile boyu size oy vereceğiz. Buradan da sayın Davutoğlu'na sesleniyorum. Genç, dinamik ve başarıya açık vekillere ülkemizin çok ihtiyacı vardır. Karadeniz'e boydan boya, adam gibi bir hızlı treni kim yapacak. Bu çağda; Ankara'dan İstanbul'a 4 saatte gidemeyen yalancı hızlı treni acilen kim düzeltecek. Çok çalışacak ve yollarımızda göğsümüzü kabartacak Türk Otomobili yola kim çıkaracak. Acilen beklemekteyiz...
İsminiz
E-Mail
Yorumunuz
1


Parlametre
Serbest Kürsü

Anket

Türkiye'nin Dış Politikasını Olumlu Seyirde Güçlendirecek Ana Unsur Nedir ?
Yankı Dostluk Platformu
  • Facebook'ta Yankı Dergisi
  • Twitter'da Yankı Dergisi
  • Youtube'ta Yankı Dergisi