24. Dönem Milletvekili > BEDRETTİN YILDIRIM

BEDRETTİN YILDIRIM

AK PARTİ
E-Mailbedrettin.yildirim@tbmm.gov.tr
Özgeçmiş

Bedrettin Yıldırım, 19 Ağustos 1951'de Erzurum İspir'de doğdu. Babasının adı İsmail, annesinin adı Maide'dir.

Eğitimci, Yönetici; Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde Tarih lisansını tamamladı.

 

Çeşitli illerde öğretmenlik yaptı. Kütahya'da Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Sakarya Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalıştı ve Genel Sekreter Yardımcılığı görevini üstlendi. Başbakanlık Devlet Personel Başkan Yardımcısı oldu. Tarım ve Köyişleri Bakanlığında APK uzmanı ve Müsteşar Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Özel sektörde yönetici olarak çalıştı. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü görevini yürüttü. Türkiye Gübre Fabrikaları ile Razi Petro Kimya Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı.

 

Orta düzeyde Arapça ve Fransızca bilen Yıldırım, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Milletvekilinin Çalışmalarını Başarılı Buluyor musunuz?

Yorumlar

Yazan : Zülfükar Aydoğan

12.01.2015 17:54:27
Vekilim, sizlerin Erzurum doğumlu olduğunuzu öğrendim. Bunu yeni öğrendiğime göre demekki sizi Erzurum’da pek görememişiz. Çiftçilere olan hizmetlerinizi duyuyorduk Erzurum’a ve Erzurumlulara da desteklerinizi eksik etmeyin. Başarılı bir siyastçi olduğunuzu düşünüyorum. Bu yüzden sorunlarımıza da çözüm bulabileceğiniz kanısındayım.Erzurum’da bazı mahalleler göç alıyor ve sorun çıkartıyorlar. Malum bir gruplaşma söz konusu, bu da şehre zarar veriyor. Sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Bu nedenle sizi daha sık Erzurum’da görmek ve ağırlamak isteriz. Saygılar.
İsminiz
E-Mail
Yorumunuz
1


Parlametre
Serbest Kürsü

Anket

Türkiye'nin Dış Politikasını Olumlu Seyirde Güçlendirecek Ana Unsur Nedir ?
Yankı Dostluk Platformu
  • Facebook'ta Yankı Dergisi
  • Twitter'da Yankı Dergisi
  • Youtube'ta Yankı Dergisi