24. Dönem Milletvekili > İSRAFİL KIŞLA

İSRAFİL KIŞLA

AK PARTİ
E-Mailisrafil.kisla@tbmm.gov.tr
Özgeçmiş

İsrafil Kışla, 10 Mart 1959'da Artvin Şavşat'ta doğdu. Babasının adı Sultan Süleyman, annesinin adı Emine'dir.

Yönetici; Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. Yüksek lisansı ile doktorasını İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi Bölümünde yaptı.

 

1980 yılından itibaren bir sivil toplum kuruluşunda çeşitli görevlerde bulundu. 1988 yılında aynı kuruluşun Genel Müdürü oldu. İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı olarak çalıştı.

 

Orta düzeyde İngilizce, Arapça ve Gürcüce bilen Kışla, evli ve 5 çocuk babasıdır.
Milletvekilinin Çalışmalarını Başarılı Buluyor musunuz?

Yorumlar

Yazan : İbrahim Aydın

24.10.2014 20:31:12
Artvin beş yılını yine heba etmiştir. Akpartili biri olarak Artvin'in istediğini değilde,tanımadiği ismini duymadığı ve insanlara tepeden bakan bir vekili hak etmediği düşüncesindeyim.çünkü son gece ansızın vekil olma gururuyla adeta halkın temsilciliğini unutmuş gibi.Camili bölgesi Uğur köyü Yaylası ziyaretinde Say'ın Dr.israfil kışlaya köylüler olarak bazı isteklerde bulunduk.hükümetimizin de projeleri olan ve desteklediği bal Ormanları kurulması,Yenilenebilir enerjı projelerini Köyümüzde yapılmasını,iş ortamı oluşturarak genç işsizlere istihdam yaratılmasını ve desteklemesini istedik.demez olaydık.bal ormanlarının boş yatırımlar olduğunu' hes yatırımlarına karşı olduğunu söylemesi devletimizin yatırım politikalarına ne kadar uzak olduğu gösterdi.bizde kendisine Meydanlık beldesinde 3adet hes'in yapıldığını 1hes'in de yapım aşamasında olduğunu ve bu tezatın ne olduğunu sorduk,cevap veremedi.insaallah yeni Türkiye hedeflerine yakişan ve o ağirliği taşiyan bir vekil dileğiyle...

Yazan : Dursun Özçelik

24.10.2014 13:44:10
Artvin'in gelmiş geçmiş en büyük politikacısıdır. Ne demek istediğimi zamanı gelince anlarsınız. Varlığı ile yokluğu arasında kalmış durumdayım. Tepeden indi ve Tayyip beyin sayesinde Milletvekili oldu. Artvinlileri bu sebeple adam yerine koymuyor. Adam çok haklı. Onu Artvinliler değil Tayyip bey vekil yaptığına göre. Sayın Kışla sen çok büyük bir vekilsin. Önümüzdeki dönem seni BAĞIMSIZ aday olmanı bekliyorum. Bütün oyları alırsın mutlaka. Var mısın?
İsminiz
E-Mail
Yorumunuz
1


Parlametre
Serbest Kürsü

Anket

Türkiye'nin Dış Politikasını Olumlu Seyirde Güçlendirecek Ana Unsur Nedir ?
Yankı Dostluk Platformu
  • Facebook'ta Yankı Dergisi
  • Twitter'da Yankı Dergisi
  • Youtube'ta Yankı Dergisi