Haberler > SPOR >TCDD GENEL MÜDÜRÜ ALİ İHSAN UYGUN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Yankı Dostluk Platformu TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’a ‘Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.
Prof.Dr. Orhan Arslan ‘Dostluk’ kavramı üzerine yaptığı konuşmada, insanların birlik ve beraberlik içinde birbirini severek kurdukları dostluklarla mutluluğu bulacağını vurguladı.
TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun ise yaptığı ‘hoşgeldiniz’ konuşmasında; “Böyle değerli bir grubu ağırlamak benim için çok büyük bir onurdur. Ben, ülkesi için bedel ödeyen bir ailenin mensubu olarak, göreve geldiğimden bu yana 163 yıllık kurumumuzda neleri farklı yaparsam ülkeme faydalı olabilirim diye çabalıyorum.” Dedi.
Basın Yayın ve Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı ve Yankı Dergisi Yön.Kur.Bşk. Yavuz Kaya ise, yeni görevi dolayısıyla TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u tebrik etti. Kaya, dostlukların her daim insanların aradığı ve ihtiyaç duyduğu Yüce bir Duygu olduğundan bahsetti.
Günün hatırası olarak tebrik plaketini Yankı Dergisi Yön.Kur.Bşk. - Basın Yayın ve Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Yavuz Kaya ve İçişleri E.Bakanı Abdülkadir Aksu takdim ettiler.
Ziyarete katılanlar ise şöyle oluştu: İçişleri E.Bakanı Abdülkadir Aksu, Vali Amir Çiçek, Prof.Dr. Orhan Arslan, ODTÜ Rektör Dan. Prof.Dr. Oğuzhan Hasançelebi, Yargıtay 1.Ceza D.Bşk. Hakim Ali Altınkaya, Ankara 8.Ağ.C.M.Bşk Hakim Bahattin Özbaş, Ank. 11. Ağ.C.Mah.Bşk. Hakim Tayyar Köksal, Ank. 25. Ağır C. Mah. Başkanı Hakim Abdullah Tanrıkulu, Ankara 8.Ağ.C.M. Üyesi Alp Arslan, Ankara C. Savcısı Ayhan Ay, Basın Yayın ve Gazeteciler Cemiyeti Gnl.Sekreteri Em.Md. Irfan Bayar, Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici, TİGEM E. Gnl.Md. Mehmet Taşan, Yankı Dergisi Yazı İşl.Md. Fatih Kaya, İşadamı Besim Kaya İşadamı Sefer Lazoğlu, İşadamı Mehmet Ali Eroğlu.


17.09.2019

Yorumlar

Bu Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.
İsminiz
E-Mail
Cevabınız


Parlametre
Serbest Kürsü

Anket

Türkiye'nin Dış Politikasını Olumlu Seyirde Güçlendirecek Ana Unsur Nedir ?
Yankı Dostluk Platformu
  • Facebook'ta Yankı Dergisi
  • Twitter'da Yankı Dergisi
  • Youtube'ta Yankı Dergisi