24. Dönem Milletvekili > MUSTAFA DEMİR

MUSTAFA DEMİR

AK PARTİ
E-Mail mustafa.demir@tbmm.gov.tr
Özgeçmiş

Mustafa Demir, 18 Ocak 1961'de Trabzon Şalpazarı'nda doğdu. Babasının adı Hüseyin, annesinin adı Safiye'dir.

Mimar, Sanayici; Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesini bitirdi.

 

4 yıl kamu hizmeti yaptı. Mimarlık, yapı müteahhitliği ve ticaret işiyle uğraştı. Atakum Belediyesi Belediye Meclisi Üyeliği görevinde bulundu.

 

22 ve 23. Dönemde Samsun Milletvekili seçildi. 22 ve 23. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı olarak görev yaptı. 60. Hükümette Bayındırlık ve İskân Bakanlığı görevini üstlendi.

 

Demir, evli ve 5 çocuk babasıdır.
Milletvekilinin Çalışmalarını Başarılı Buluyor musunuz?

Yorumlar

Yazan : Cemal Şahin

29.10.2014 14:27:12
Ak partinin en kısa bakanlık yapan vekilidir kendileri. Ne bekliyorsunuz ki kendisinden? Zaten Trabzonlu. Çok fazla yorum yapmaya bile değmez boş verin.. Şamil Tayyarın dediği bir söz var.. Bunlar da tarihin çöplüğüne atılıp gidecek...

Yazan : HÜLYA KOCADENİZ

18.10.2014 20:05:07
Sayın Demir hakkınızda benden önce yazılan yorumu çok beğendim. Eksiği var fazlası yok. Gerçi yorum yapmaya değmezsiniz bile. Samsun'a kesinlikle yakışmadınız. Samsun'da nasıl bir kurnazlıkla buraları işgal ettiniz hayret ediyorum. Tayyip beyin vefasından dolayı siz TBMM'yi lüzumsuz işgal ettiniz. Bu millete yazık. İnanılmaz soğuk, başarısız ve gereksiz bir durumunuz olduğunu gözlemledim. İnşallah Samsun başarılı ve gönüllerde taht kuran vekillere kavuşur. Yazık oldu Samsun'a...

Yazan : Sercan Güler

15.09.2014 11:35:07
Ah Mustafa Bey vah Mustafa bey. İl Başkanlığından bakanlığa taşıdı sizi bu Samsun. Peki siz Samsun'u nereye taşıdınız? Ben size gerçeği söyleyeyim mi? Samsun sizi sırtında taşıdı siz de bi güzel üstüne bastınız. Samsunda Mustafa Demir denince ileride hiç bir şey hatırlanmayacak. Soğuk yüzünüz insanlara üstten bakışınız dışında  hatırlanacak başka bir tarafınız yok. 3 dönem kuralının en güzel yanı bu işte. Bir daha sizi mecliste görememek. Ankaranın lüks alış veriş merkezlerinde dolanırsınız artık tek başınıza.
İsminiz
E-Mail
Yorumunuz
1


Parlametre
Serbest Kürsü

Anket

Türkiye'nin Dış Politikasını Olumlu Seyirde Güçlendirecek Ana Unsur Nedir ?
Yankı Dostluk Platformu
  • Facebook'ta Yankı Dergisi
  • Twitter'da Yankı Dergisi
  • Youtube'ta Yankı Dergisi