24. Dönem Milletvekili > SELÇUK ÖZDAĞ

SELÇUK ÖZDAĞ

AK PARTİ
E-Mailselcuk.ozdag@tbmm.gov.tr
Özgeçmiş

Selçuk Özdağ, 7 Ağustos 1958'de Ankara Keskin Konur köyünde doğdu. Babasının adı Halil, annesinin adı Hatice'dir.

Öğretim Üyesi Doç. Dr.; Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunu bitirdi. Yüksek lisansı ve doktorasını Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında yaptı. Eğitim bilimleri ve öğretmen yetiştirme alanında doçent oldu.

 

Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Fonu Genel Sekreterliği Keçiören Vakıf Müdürlüğü ve beden eğitimi öğretmenliği yaptı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi ile Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda öğretim görevlisi oldu. 2010 yılında Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon İzmir İl Müdürlüğüne atandı. 2011'de yardımcı doçent oldu. Badminton, basketbol, atletizm antrenörlüğü, Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kickboks Hakemliği bulunmaktadır. Birçok makalesi ve 4 kitabı yayınlanmıştır.

 

İyi düzeyde İngilizce bilen Özdağ, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Milletvekilinin Çalışmalarını Başarılı Buluyor musunuz?

Yorumlar

Yazan : Ayşe ÖZDEMİR

18.10.2014 20:35:10
Sayın Özdağ seni Manisa'ya çok yakıştırmıştık. Ancak gördük ki, klasik milletvekili olmuşsun. Yani ses var görüntü yok. Böyle bir kısmeti her zaman bulamaz insan. İyi değerlendirmek, insanları kırmak, atlatmak ve üzmek yerine, alçak gönüllü olmayı bilmelisin. Manisa milliyetçileri sever ama seni sevemedi bir türlü. Bunun farkına varmalı ve kendini toparlamalısın. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. İnsan dostlarıyla büyüktür, rozetiyle değil sn. vekilimiz.
İsminiz
E-Mail
Yorumunuz
1


Parlametre
Serbest Kürsü

Anket

Türkiye'nin Dış Politikasını Olumlu Seyirde Güçlendirecek Ana Unsur Nedir ?
Yankı Dostluk Platformu
  • Facebook'ta Yankı Dergisi
  • Twitter'da Yankı Dergisi
  • Youtube'ta Yankı Dergisi